Umów się online

PIELĘGNACJA SKÓRY 3w1 – GeneO+

 Geneo logo

Zabieg z wykorzystaniem technologii GeneO®+ zapewnia odmłodzenie, rozjaśnienie i odżywienie skóry. W zależności od efektów, które chcemy uzyskać, zabieg można wykonać w dwóch wersjach:

NeoRevive® - to maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia. Zabieg z wykorzystaniem kapsułki NeoRevive® to także zmniejszenie porów, poprawa gęstości i odżywienie skóry, zdrowszy i bardziej promienny wygląd.


Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive®, które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą GeneO™+ masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda ona młodziej.

Efekty zabiegu NeoRevive®:

· Zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu.

· Łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek.

· Poprawia gęstość skóry i ujędrnia ją.

· Regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.

· Naturalnie dotlenia skórę twarzy.

· Zmniejszapory.

· Nawadnia i odżywia skórę.

· Zapewnia zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

· Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

 

NeoBright® - to innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.Kapsułka NeoBright® wykorzystywana jest także dla wyrównania kolorytu, poprawy gęstości i odżywienia skóry.

NeoBright® To doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Efekty zabiegu NeoBright®:

· Delikatnie rozjaśnia skórę.

· Redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.

· Naturalnie dotlenia i nawilża skórę.

· Rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie.

· Zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.

· Poprawia gęstość i odżywienie skóry.

· Wyrównuje koloryt cery.

NeoBright