Umów się online

MAXIMUS

maxi

Maximus to urządzenie izraelskiej firmy Pollogen wyposażone w dwie opatentowane technologie TriLipo™ RF oraz TriLipo™ DMA. To jedyny system na rynku przeznaczony do zabiegów estetycznych, który działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Jest zaopatrzony w 3 głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.

Maximus to kompletny system Anti-Aging, który łączy technologię TriLipo RF, czyli potrójną falę radiową oraz TriLipo DMA, czyli dynamiczną aktywację mięśni. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek, a efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Jednocześnie energia Tri Lipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien.

Przy użyciu jednej głowicy te dwie technologie pracują jednocześnie, tworząc interaktywny efekt, który doprowadza do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu, limfatycznego drenażu, napięcia mięśni oraz poprawy napięcia skóry. Efektem zabiegów wykonywanych urządzeniem Maximus jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry, redukcja miejscowej otyłości, cellulitu, blizn i rozstępów.