Umów się online

Makijaż permanentny

ma per

Makijaż permanentny jest doskonałym sposobem na trwałą i wszechstronną poprawę urody, ukrycie jej niedostatków i podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze. Jest to też idealne rozwiązanie na nieinwazyjne wyregulowanie kształtu i nadanie wyrazistości poszczególnym elementom twarzy, poprawę lub modyfikację koloru ust i optyczną korektę symetrii twarzy.

Poza tym makijaż permanentny to gigantyczna oszczędność czasu podczas codziennej porannej toalety, a także poczucie komfortu i pewności siebie niezależnie od okoliczności.
Dlatego, żeby ułatwić życie naszym Pacjentkom i zapewnić Im nieskazitelny wygląd na długie lata, często rekomendujemy wykonanie makijażu permanentnego w Klinice Miracki. Szczególnie, że gwarantujemy Paniom, że zajmą się Wami najznakomitsi specjaliści wykorzystujący najnowocześniejsze materiały i techniki dostepne na rynku.

Wskazania

Jeżeli chcecie Panie olśniewająco wyglądać i zarówno rano, wieczorem, w pracy, czy na urlopie budzić zachwyt doskonałym makijażem, jednocześnie oszczędzić czas podczas porannej codziennej toalety – skorzystajcie z naszych propozycji:

– makijaż ust,
– makijaż brwi,
– makijaż oczu – dolne i górne kreski.

Efekty

Makijaż permanentny wykonany przez naszych specjalistów z pewnością stanie się dla Pań powodem do dumy i radości. Efekty doskonale wykonanego makijażu są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla uzyskania perfekcyjnego rezultatu, w Klinice Miracki zapraszamy zawsze na wizytę uzupełniającą, po około 4 tygodniach. Wynika to z fatu, że podczas pierwszej iniekcji pigmentu, nie wszystkie nakłucia są wykonywane na idealnie tej samej głębokości. Druga wizyta sprawia, że przez najbliższe lata zawsze będziecie Panie wyglądać perfekcyjnie.

W Klinice Miracki każdorazowo dopasowujemy makijaż do naturalnego kolorytu skóry i do typu urody Pacjentki. Preferujemy wykonywanie makijażu charakteryzującego się dyskretną elegancją i naturalnym wyglądem.
Efekty zabiegu są trwałe i utrzymują się w skórze przez 2-4 lat. Na skutek działania czynników środowiskowych, w zależności od właściwości samej skóry (jej typu, kolorytu i kondycji), w wyniku naturalnego procesu złuszczania się naskórka i zależnie od metody nakładania makijażu po kilku latach zaczynają tracić na intensywności i makijaż blednie. Aby przedłużyć jego żywotność, zalecamy co roku poddać się zabiegowi odświeżającemu.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są:
– ciąża i karmienie piersią (dotyczy makijażu ust),
– przyjmowanie sterydów – ponieważ ranki trudniej się goją,
– infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe,
– niewyrównana cukrzyca,
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– bielactwo – ponieważ istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nowych zmian,
– łuszczyca,
– epilepsja,
– skłonność do tworzenia keloidów lub bliznowców,
– powiększone węzły chłonne,
– nowotwór w trakcie leczenia,
– skłonność do zapaleń spojówek (dotyczy makijażu oczu).

W Naszej Klinice pracujemy na najwyższej klasy poziomie sprzętem LONG TIME LINER.

Zabieg wykonuje dyplomowana Linergistka

Ceny (w PLN)

Brwi -1100 zł
Oczy-kreski dolne- 600 zł
Oczy-kreski górne- 800 zł
Oczy –kreski gorne i dolne- 1000 zł
Usta z wypełnieniem- 1300zł

Usta kontur z cieniowaniem -900 zł

Lip light-rozświetlenie ponad konturem ust -300 zł

Kamuflaż -500 zł

Dopigmentowanie starego makijażu - 50% pełnej ceny