Umów się online

Long Time Liner

lon2

Long Time Liner® Conture® Make-up to najbezpieczniejsza, najbardziej precyzyjna i najpiękniejsza metoda makijażu permanentnego (trwałego) na świecie!!!

W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, jak dotąd bezkonkurencyjna metoda implantacji pigmentów Long Time Liner® Conture® Make-up. Determinacja i ogromne zaangażowanie jej twórczyni Frau Waltraud Kuffner przyniosło wspaniałe rezultaty, gdyż markę tę uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjną i najbezpieczniejszą metodę makijażu permanentnego na świecie. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż aparat i metoda powstały w Niemczech. Niemiecki przemysł medyczno-technologiczny jest zaliczany do najbardziej innowacyjnych i wszechstronnych na całym świecie i ma bardzo dobrą opinię jako niezawodny,solidny i precyzyjny.

Makijaż trwały wykonany niemieckim aparatem Conture Med 2000 wygląda subtelnie i naturalnie.

Barwniki wprowadzane są tylko do trzeciej warstwy naskórka przy użyciu odpowiedniego programu, dzięki czemu opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a końcowy efekt bardzo korzystny.
Takie efekty są możliwe dzięki nieustannemu już od ponad 20 lat udoskonalaniu urządzenia Long Time Liner.

Urządzenie Long Time Liner Conture Med 2000 posiada niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG.
Produkcja urządzenia odbywa się w Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.
Urządzenia i pigmenty Long Time Liner® spełniają wszelkie wymagania i normy międzynarodowe dotyczące wyrobów medycznych oraz zarządzania jakością, w tym: DIN EN ISO 13485:2007, 93/42 EWG, ISO 9001

CENA: 800 zł