Umów się online

LIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA CAVI LIPO

cl

Cavi-Lipo to jedno z najbardziej zaawansowanych medycznych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje zmodyfikowaną, ulepszoną technologię kawitacji ultradźwiękowej z interferencją fal o częstotliwości 25kHz i mocy 1W. Jest to tak zwana kawitacja drugiej generacji, nie używana nigdy wcześniej w branży estetycznej, dzięki której osiągnięto najwyższy dotychczas poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Potwierdzone zostało to badaniami klinicznymi oraz prestiżowym certyfikatem FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. W Szwecji zabiegi Cavi-Lipo są oficjalnie rekomendowane przez lekarzy i refundowane przy leczeniu otyłości, stanowią prawdziwą alternatywę dla liposukcji. Zabieg można wykonywać na udach, brzuchu, ramionach, podbródku lub innych partiach ciała, gdzie występuje problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

Fale ultradźwiękowe wytwarzane przez Cavi-Lipo skoncentrowane są wyłącznie na komórkach tłuszczowych. Kiedy fala ultradźwiękowa dociera do komórek tłuszczowych ich zawartość ulega rozdrobnieniu. Wskutek wibracji tworzonych przez falę, zawartość zaczyna się przemieszczać, a w komórce tworzą się puste przestrzenie tzw. bąble kawitacyjne. Przestrzenie te powiększają się zwiększając jednocześnie objętość komórki, aż do momentu w którym jej membrana zostaje przerwana, a zawartość uwolniona. Następnie tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z organizmu przez naturalny system metabolizmu. Komórki zostają zlikwidowane na zawsze co zapobiega efektowi jojo.


INTERFERENCJA FALI ULTRADZWIĘKOWEJ

Dzięki specjalnie opatentowanej budowie głowicy zabiegowej, Cavi-Lipo generuje wiele nakładających się na siebie fal ultradźwiękowych. Niesie to za sobą szereg korzyści:

• Uzyskanie znacznie silniejszego zjawiska kawitacji w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami, co przekłada się na lepsze efekty zabiegów.
• Lepsze wykorzystanie mocy wyjściowej – bez ryzyka poparzeń.
• Fale rozchodzą się pod kontem, dzięki czemu tkanka tłuszczowa penetrowana jest w bezpieczny sposób, niż w przypadku typowych fali liniowych.


Cavi-Lipo zostało także wyposażone w silikonową głowicę stworzoną specjalnie do likwidacji cellulitu. Użycie tej głowicy powoduje, że zawartość komórek ulega upłynnieniu, co prowadzi do wyrównania ich struktury. W wyniku tego działania skóra z zewnątrz staje się jędrniejsza i gładsza, a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje widocznie zredukowany.

Przebieg zabiegu:

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Cavi-Lipo jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty rekomendowanych jest 6 zabiegów, w odstępach 7-10 dni. Zabieg powoduje natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej, po każdym zabiegu zmniejszenie obwodu np. talii lub ud o ok. 1cm. Po serii 6 zabiegów powinniśmy spodziewać się minimum 4-6cm, w niektórych przypadkach uzyskujemy nawet dwukrotnie większe efekty. Rezultaty zabiegu zależą od wielu czynników m. in. diety, stylu życia, uwarunkowań genetycznych.
Zalecenia przed zabiegiem Cavi-Lipo:

• Tydzień przed rozpoczęciem serii zabiegów warto zacząć stosować lekkostrawną dietę i unikać alkoholu. W ten sposób odciążymy wątrobę, która sprawniej poradzi sobie z metabolizowaniem usuniętej tkanki tłuszczowej
• Tydzień przed zabiegiem należy odstawić aspirynę
• Należy spożywać głownie żywność gotowaną i duszoną w miarę możliwości nie tłustą
Zalecenia po zabiegu Cavi-Lipo:
• Unikać wysokich temperatur, nawilżać skórę
• Unikać jedzenia ostrych potraw
• Oczyszczać skórę zimną wodą
• Aby uzyskać pełen efekt drenujący, pić co najmniej 1,5 l wody dziennie
• Spożywać dużą ilości warzyw i owoców
• Zwiększyć aktywność fizyczną
• Zabieg wykonywać w odstępach 7-10 dni
• Wskazane jest wykonanie co najmniej trzech zabiegów dla uzyskania satysfakcjonujących efektów

 

  4 ZABIEGI 6 ZABIEGÓW Kolejny
Podbródek 500zł 750zł 150zł
Ramiona 850zł 1200zł 200zł
Boczki 850zł 1200zł 200zł
Brzuch 1300zł 1900zł 250zł
Boczki + brzuch 1700zł 2300zł 350zł
Bryczesy 1100zł 1400zł 250zł
Uda 1400zł 2000zł 300zł
Kolana 850zł 1200zł 200zł