Umów się online

Endermologia LPG / Endermolift LPG

ende

Endermologie® LPG jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:

– działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
– modelowanie i kształtowanie sylwetki,
– ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
– w terapii przeciwobrzękowej,
– stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
– eliminacja toksyn z organizmu,
– rozluźnianie napiętych mięśni.

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

Efekty

Endermologia jest delikatną, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń, jednak bardzo skuteczną terapią antycellulitową i wyszczuplającą. Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.

Efekty zabiegów endermologii Pacjent może zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji.

Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu. Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:

– ciąża,
– żylaki,
– aktywna choroba nowotworowa.Endermolift ..tekst Jest to w 100% naturalna technika przeciwstarzeniowa dogłębnie przywracająca skórze gęstość i likwidująca oznaki starzenia. Techniki LPG® LIFT oddziałują na powierzchnię skóry mikroimpulsami, stymulując głębiej położone komórki i przywracając zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek. Zabieg ENDERMOLIFT™ umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego, łągodzącego efektu liftingu. Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się bardziej rozjaśniona.
Zabiegi ENDERMOLIFT™ można wykonywać na różnorodne problemy skóry twarzy, zarówno w wersji klasycznej jak i ekspres.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, w celu wyeliminowania przeciwwskazań.

CENNIK:

*Ciało całe

 

Pojedynczy zabieg 120 zł
10 zabiegów 1000 zł
15 zabiegów 1400 zł
20 zabiegów 1800 zł

Do każdego pakietu strój gratis!

*Dwie wybrane partie ciała

 

Pojedynczy zabieg 60 zł
15 zabiegów 800 zł
20 zabiegów 1100 zł

 

ENDERMOLOGIA TWARZY LPG

Dzięki odpowiednio dobranym głowicą wykonywany jest liftmasaż twarzy, dający natychmiastowe efekty ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawia jej koloryt, modeluje owal twarzy oraz redukuje drobne zmarszczki.

CENNIK:

*Endermolift twarzy

 

Pojedynczy zabieg 100 zł
10 zabiegów 800 zł

*Sezonowe promocje na pakiety.

 

Endermolift -  Jest to w 100% naturalna technika przeciwstarzeniowa dogłębnie przywracająca skórze gęstość i likwidująca oznaki starzenia. Techniki LPG® LIFT oddziałują na powierzchnię skóry mikroimpulsami, stymulując głębiej położone komórki i przywracając zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek.

Zabieg ENDERMOLIFT™ umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego, łągodzącego efektu liftingu. Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się bardziej rozjaśniona.

Zabiegi ENDERMOLIFT™ można wykonywać na różnorodne problemy skóry twarzy, zarówno w wersji klasycznej jak i ekspres.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, w celu wyeliminowania przeciwwskazań.