Umów się online

LIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA CAVI LIPO

cavurz

Cavi-Lipo wykorzystuje zmodyfikowaną i ulepszoną technologię kawitacji ultradźwiękowej. Jest to tak zwana kawitacja drugiej generacji. To bardzo bezpieczna i skuteczna metoda by pozbyć się nadmiaru niechcianej tkanki tłuszczowej lub zlikwidować cellulit. Z zabiegami Cavi-Lipo dużo łatwiej jest zmienić swój tryb życia!


Jak działa liposukcja ultradźwiękowa Cavi-Lipo?

Kiedy fala Cavi-Lipo uderza w komórki tłuszczowe ich zawartość zaczyna dynamicznie zmieniać swój stan i objętość. W wyniku tego powstają ubytki. Kiedy ubytki te są już tak duże, że nie możliwe jest ich uzupełnienie powstają pęcherzyki zwane bąblami kawitacyjnymi. Pęcherzyki zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz do przestrzenii międzykomórkowych, skąd zostaje bezpiecznie usunięty drogami limfatycznymi.

Jakie są efekty po zabiegu? Ile trzeba powtórzyć zabiegów?

Efekty po jednym zabiegu to redukcja ok. 1-2cm z obwodu np. pasa lub uda. Po serii 6 zabiegów powinniśmy spodziewać się minimum 5-8cm, w niektórych przypadkach nawetdwukrotnie większych spadków obwodów. Rezultaty zabiegu zależą od wielu czynników. Jak każdy wie jest to dieta i styl życia, ale również rzeczy, na które nia mamy wpływu jak sposób ułożenia komórek tłuszczowych czy uwarunkowania genetyczne. Oczywiście prowadzimy badania, jednak żeby przekonać się jak wiele Cavi-Lipo może zmienić w życiu każdej osoby z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej trzeba przekonać się samemu.

Dlaczego Cavi-Lipo jest tak skuteczne?

To dzięki temu, że fale ultradźwiękowe zderzają się ze sobą wówczas powstają wibracje wywołane przez zakłócenia fali. Dodatkowo cała energia skoncentrowana jest na tkance tłuszczowej. Pozwala to na doprowadzenie do znacznie silniejszego zjawiska kawitacji niż w każdym innym przypadku gdzie fala rozchodzi się pionowo wgłąb tkaneki przebiega bez żadnych zakłóceń (czyli bez wibracji). Głowice wykonane są z tytanu i silikonu co zapewnia obojętność wobec skóry.

Dlaczego Cavi-Lipo jest unikalne?

Na rynku nie ma drugiego takiego urządzenia jak Cavi-Lipo. Technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest opatentowana i wykorzystana po raz pierwszy w urządzeniach estetycznych. Zredukowane zostały również wibracje i hałas w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń.

Jakie zabiegi można wykonywać z tym urządzeniem? Ile trwa zabieg?

Cavi-Lipo stosuje się wszędzie tam, gdzie występuje nadmierna ilość tkanki tłuszczowej.

Są to między innymi: podbródek ramiona brzuch boki pośladki uda